Ana SayfaHaberlerKeişan "Ateş, Elbet" ile kaderini baştan yazıyor

Keişan “Ateş, Elbet” ile kaderini baştan yazıyor

Trap müziğin güçlü temsilcilerinden Keişan’ın yepyeni şarkısı “Ateş, Elbet” Sony Music etiketiyle yayımlanıyor.

Sözü ve bestesi Keişan’a, müziği Berkay Duman’a ait olan çalışma; aslında iki ayrı şarkı olan “Ateş” ve “Elbet“in alt yapılarının Berkay Duman’a özgü bir geçişle (beat switch) birleştirilmesiyle “Ateş, Elbet” olarak karşımıza çıkıyor.  Keişan bu projeyi yapmaktan çok büyük keyif aldığını belirtirken, ileride bu tarz geçişli yeni şarkıların geleceğinin de sinyallerini veriyor. Bu özel çalışmanın mixi Aerro, masteringi ise GKG Masteringe ait. 

Keişan’ın bir anlamda kendi iç dünyasıyla yüzleştiği “Ateş, Elbet”in video klibi yönetmen Said Ateş ve ekibi taradından çekildi. 

Said Ateş covid temaslısı olduğu için video klibi sete gitmeden uzaktan yöneterek böylece bir ilke de imza atmış oldu. İstanbul Belgrad Ormanı’nda kaydedilen klipte Ateş, sanatçı ve tüm ekibi yönlendirerek çekimleri tamamladı. 

Keişan’ın şarkı sözlerinde kaderini baştan yazdığını ifade ettiği “Ateş, Elbet” ile ilgili düşünceleri ise şöyle; 

“‘Ateş’ bölümü içimdeki bu dünyanın adaletsiz, yalanlarla dolu bir yer olduğunu, ne olursa olsun dönüyor olması ise içimdeki umudu anlatıyor bana. ‘Elbet’ bölümü ise her ne kadar umudumuz olmasa bile, elbet şansın yüzümüze güleceğini, sabretmemiz gerektiğini, asla vazgeçmememiz gerektiğini…” 

keişan 2
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR