Ana SayfaKeşifKeşif: Batuhan Kordel yeni şarkısı "Teşekkür"ü yayınladı

Keşif: Batuhan Kordel yeni şarkısı “Teşekkür”ü yayınladı

Dönme” şarkısı ve coverları ile dikkatleri çeken 23 yaşındaki genç yetenek Batuhan Kordel, “Teşekkür” adlı yeni şarkısını yayınladı.

Batuhan Kordel, 19 Şubat 1997’de İstanbul’da doğdu. Müziğe 7 yaşında piyano ile başladı ve 2011 senesinde solo ve ritim gitarist olarak gruplarda çalmaya başladı. 2015 yılında müzik çalışmalarına solo olarak devam etmeye karar verdi. Yeditepe Üniversitesi’nde Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünde okudu. Genç sanatçı profesyonel müzik çalışmalarına devam ediyor. Mezuniyetinin hemen ardından yakın zamanda çıkaracağı yeni albümüne odaklandı.  

 

“Dönme”, ardından “Sıcak Şarap” ve “Aşkın En Güzel Hali” şarkılarını yayınlayan Batuhan Kordel, kendi yapımcılığı ile bağımsız yayınlayacağı yeni albümünün kayıtları için Harem’s Sound Stüdyoları ile çalışmaya başladı.

Genç sanatçı; dinleyicileri ile beraber büyüyen hikâyesinde, yeni albümünün heyecanını yaşarken, sosyal medyanın gücüne inanıyor, dijital platformlarda ve Youtube kanalında şarkılarını yayınlıyor. Twitch, Discord ve Instagram hesaplarından açtığı yayınlarla takipçileri ile buluşmaya devam ediyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR