Ana SayfarockKeşif: Berk Uçar'dan "Hiçbir Şey Yapasım Yok"

Keşif: Berk Uçar’dan “Hiçbir Şey Yapasım Yok”

Berk Uçar sözü ve müziği kendisine ait olan “Hiçbir Şey Yapasım Yok” isimli teklisi ile DokuzSekiz Müzik yapımcılığında müzikseverlerle buluştu.

Hal-i pür melalimizi “Hiçbir Şey Yapasım Yok” diyerek özetleyen Berk Uçar’a “Al bizden de o kadar” demeden duramıyoruz.

Şarkıda, herkesin zaman zaman hissettiği bitkinlik ve yılma halini kuvvetli sözlerle ifade ediyor. Neredeyse hepimizin iç sesini bir şarkı olarak dışa vuran Berk’i aynı zamanda Babala TV’de Oğuzhan Uğur’un ekibinden da tanıyoruz.

Müziği ortaokul yıllarında gitar çalmaya başlayarak hayatına dahil eden Berk Uçar, lise yıllarında farklı grup ve orkestralarda gitaristlik yaptı.

Kocaeli Üniversitesi’nde Görsel İletişim ve Tasarımı bölümünde okudu, 2003- 2010 yılları arasında radyo sunuculuğu yaptı, 2010 yılından itibaren bir kaç farklı reklam ajansında Grafik Tasarım ve Metin Yazarı olarak çalıştı. İlerleyen yıllarda Sosyal Medya Direktörü ve Kreatif Direktör olarak profesyonel hayatına devam eden Berk Uçar, sahne ve beste çalışmalarını eş zamanlı yürüttü. 2017 yılı sonunda Oğuzhan Uğur’un kuruculuğunu yaptığı Babala TV ekibine dahil oldu ve halen ekibin bir parçası olarak devam ediyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR