Ana SayfapopKeşif: Emre Özgünsür'den Daha Doğal albümü yayında

Keşif: Emre Özgünsür’den Daha Doğal albümü yayında

Emre Özgünsür, daha önce yayımlanan “Daha Doğal”, “Sizli Bizli”, “Yalana Tutulduk” ve “Bölüm Sonu Canavarı” adlı teklilerin ardından, bu teklilerin de yer aldığı Daha Doğal albümüyle CES Yapım etiketiyle karşınızda.

Emre Özgünsür albümde genel anlamda yaşadıkları, hissettikleri ve kayıplarını dinleyiciye aktarıyor. Aralarında “Notre Dame De Paris” müzikali olmak üzere pek çok projede rol alan sanatçı, kendine has modern tarzıyla romantik şarkıların vazgeçilmezi olmaya aday.

Özgünsür, müziğe 8 yaşında MSGSÜ Devlet Konservatuvarı, Keman bölümünde başladı. Bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi’nde iki sene Vurmalı Sazlar bölümünde okudu. 18 yaş sınırını bekledi, Opera Ana Sanat Dalı Müzikal bölümüne geçti ve mezun oldu.

Müzikle olan ilişkisini şöyle anlatıyor genç sanatçı: “15 yaşımda beste yapmaya başladım. Söz ve müziği kendime ait şarkılarımla, anlarımı ve duygularımı izleyicilere ve dinleyicilere aktarıp onların kalplerine dokunmaya çalışıyorum. İlk teklimi 2018 yılında yayınladım. Mart sonunda akustik albümümü yayınlamayı planlıyorum.
Daha Doğal albümü benim için çok özel. Yayınladığım teklilerden sonra hazırladığım 7 şarkılık ilk albümüm. İçinde herkesin kendinden bir parça bulabileceği şarkı var. Akustik düzenlemelerden, günümüz elektronik pop müziği düzenlemelerine çeşitli tarzlarda şarkılar var. Bu da tek tip bir müzik alt yapısına bağlanmak istemediğimden kaynaklanıyor. Müziğimi kendi harmanım olarak nitelendiriyorum.”
BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR