Ana SayfaalternatifKeşif: Geeva Flava'dan ikinci single "Lagoon" yayında

Keşif: Geeva Flava’dan ikinci single “Lagoon” yayında

Geeva Flava, yeni single’ları “Lagoon”u yayınladı. Ekibin disiplinlerarası dünyasına kulak verin.

Aybars Gülümser, Burak Erensoy, Arda Semercioğlu ve Atakan Türkan ‘dan oluşan ve 2013 yılında kurulan Geeva Flava; kendine özgü tarzıyla caz, rock, halk müziği ve progresif türlerini harmanlıyor. Kendilerini “evrensel hikaye anlatıcıları” olarak tanımlayan müzik grubu Geeva Flava, “okyanusun dibinde hakkında çok az şey bilinen bölge” anlamına gelen Hadal Zone ismindeki uzunçalar albümünü 16 Nisan’da dinleyicileriyle buluşturacak.

Hadal Zone albümünün ikinci teklisi Lagoon çıktı. Albümün 8. şarkısı “Lagoon”, sözleri ile albümle aynı adı taşıyan çizgi romanın hikayesini özetliyor. Sarkastik bir anlatıma sahip, “denizde kır düğünü” temalı, Altay Erlik imzalı klibiyle de dikkatleri çeken şarkı, temsil ettiği basitlik anlayışıyla albümdeki yolculuğun özüne yeni bir anlam katıyor. Şarkı aynı zamanda kolay dinlenebilir yapısı ve içerdiği pop ögeler ile de albümün ve Geeva Flava’nın diğer şarkılarından ayrışıyor.

Geeva Flava, 26 Mart’ta da Aga B ve Etnique Punch işbirliğindeki üçüncü single’larını paylaşmaya hazırlanıyor.

2013 yılında Şişhane’de kurulan ekip; albümde de Jazz Fusion’dan Indie Pop’a, Progressive’den Hip-Hop’a oldukça geniş bir janra yelpazesinde şarkılara yer verecek.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR