Ana SayfapopKeşif: Gökçe Kasacı'dan "Dalımdan Kopmalıydım"

Keşif: Gökçe Kasacı’dan “Dalımdan Kopmalıydım”

Genç sanatçı Gökçe Kasacı, yeni şarkısı “Dalımdan Kopmalıydım” ile dinleyicilerini yeniden selamlamaya hazırlanıyor.

Daha önce müzisyen arkadaşı Umut Yunus Ateş ile birlikte yorumladıkları “Bu Şehirden” adlı şarkısıyla dikkatleri üzerine toplayan, dinleyenlerin büyülü ve çok farklı bir ses olarak tanımladıkları Gökçe Kasacı yeni şarkısı “Dalımdan Kopmalıydım”la dikkat çekiyor.

Sözü ve müziği genç sanatçıya ait olan yeni single “Dalımdan Kopmalıydım”; farklı aranjesi, yenilikçi sound tasarımıyla 2021 yılında farklı ve alternatif bir pop şarkısı nasıl olabilir sorusunun adeta cevabı niteliğinde. Yeni ve farklı bir Türkçe Pop müziği üretmek için kolları sıvayan Gökçe Kasacı’nın bu kez yolu yenilikçi soundları ve yeni nesil sanatçılara yaptığı, ses getiren aranjelerle adını duyuran Alican Özbuğutu ile kesişti. Gitarlarda Umut Yunus Ateş, synthesizer ve tuşlu çalgılarda da Alican Özbuğutu ve Özkan Meydan’ın adını görüyoruz.

İnsanın içine dönmesi, bulunduğu ortamdan uzaklaşması ve adeta bir ruh arınması deneyimini anlatan, meyve gibi zamanı gelince olgunlaşmamızın gerekliliğinin anlatıldığı “Dalımdan Kopmalıydım” bu yıl henüz tamamlanmadan, yılın en keyifli, en özel ve farklı şarkılarından biri olmaya aday.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR