Ana SayfaalternatifKeşif: Gökçin'den "Narsist Yabancı"ya kulak verin

Keşif: Gökçin’den “Narsist Yabancı”ya kulak verin

Alternatif pop rock kulvarının yeni seslerinden Gökçin, aslında eskilerden bu yana müziğin içinde doğmuş bir isim. “Narsist Yabancı” sanatçının ilk single’ı. 

Söz ve müziği kendisine ait olan “Narsist Yabancı”nın prodüktörlüğünü, piyano ve gitarları da çalan ünlü müzisyen Yuriy Ryadchenko üstlendi. Davulları Mert Türkmen’in çaldığı “Narsist Yabancı”nın miks ve mastering’ini Doğa Saraç gerçekleştirdi.

İçinde bulunduğumuz zamanın ruhunu yansıtan şarkıda Gökçin, vokal performansı ile 2021 yılının güçlü kadın müzisyenlerinden olacağının sinyallerini veriyor. Kendi yazdığı şarkıları sahnede dinleyicisi ile birlikte söyleme hayalini kuran Gökçin, müzikte kalıcı bir yer edinmek için art arda şarkılar üreterek kariyerinde hızlı adımlarla ilerlemeyi planlıyor.

GÖKÇİN KİMDİR? 

Gökçin 1983 yılında İstanbul’da doğdu ve meslek olarak tüm sanat dallarını icra eden bir ailede büyüdü. Üniversite yıllarında amatör bir rock grubunun solistliğini yaptı ve konserlerinde vokallerine hayran olduğu Şebnem Ferah, Özlem Tekin, Dolores O’Riordan, Nina Persson gibi sanatçıların şarkılarını seslendirdi. Üyesi olduğu korolarda, repertuarına birçok dilden ve farklı türlerden şarkılar ekleme fırsatı buldu. Warşova’da Kościół Świętego Krzyża, Roma’da Pantheon, İstanbul’da Aya İrini gibi seçkin konser mekanlarında yurtiçi ve yurtdışında değerli müzisyenlerle sahne aldı. Gökçin, çocukluğundan beri her türlü yazına olan ilgisini canlı tuttu, yazdığı öykülerle çeşitli yarışmalarda ödül aldı. Müzikal becerilerini şan ve piyano dersleri alarak geliştirmeye devam ederken, TV kanalları ve dergilerde editörlük, reklam ajanslarında metin yazarlığı yaptı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR