Ana SayfaKeşifKeşif: Serkan Tosun'dan alternatif bir Mr. Robot soundtrack'i

Keşif: Serkan Tosun’dan alternatif bir Mr. Robot soundtrack’i

Introduction to Humanity projesiyle müzik çalışmalarına devam eden Serkan Tosun, Mr. Robot dizisine alternatif bir soundtrack olacak çalışması White Rose’u yayınlama hazırlığı içinde.

Dünyaca ünlü yapımcı Sam Esmail tarafından yaratılan ve 2015-2019 arası yayınlanan, Elliot Alderson adındaki bir hacker’ın maceralarını konu alan Mr. Robot, başrolündeki Rami Malek’in performansıyla da yayınlandığı dönem büyük ilgi görmüştü.

Introduction to Humanity, ilk single’ı “Bonsoir Elliot!”u yayınladı. Müzisyen, mart ortasında yayınlamayı planladığı albümünün çalışmalarına devam ediyor. Bonsoir, Elliot’un videosu yönetmen Hakan Abdi tarafından Kreatif Kadraj yapımcılığında çekildi. Kapak fotoğrafı, Anna Tukhfatullina’ya ait. Kapak tasarımı müzisyenin kendisine ait yaptım. 

Bir önceki single “I Hate Vanilla Latte”nin hikâyesi de unutulmaz bir Mr.Robot monoloğuna dayanıyor. “I’ll drink vanilla lattes. I’m gonna lead a bug-free life from now on. Anything to protect my perfect maze. Hey, Gideon. Is that dinner still on for tonight?” (“Vanilyalı latte içeceğim. Bundan sonra hatasız bir yaşam sürdüreceğim. Mükemmel labirentimi korumak için herhangi bir şey… Hey, Gideon. Bu akşamki yemek hala geçerli mi?”)

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR