Ana SayfarapKeşif: Trap müzikte yeni bir ekip, EGO ve "Geriye Doğru"

Keşif: Trap müzikte yeni bir ekip, EGO ve “Geriye Doğru”

2019 yılında Abdullah Çağın ve Eren Gürleyen tarafından kurulan ve trap tarzda müzik yapan bir grup olan EGO, “Geriye Doğru” isimli şarkılarıyla dikkat çekiyor.

Sözü, müziği ve düzenlemesi EGO’ya ait olan şarkının mix & masteringi Kadim Tekin, animasyon videosu ise Arda Ünver tarafından yapıldı. 

EGO, “Delirmek Üzereyim” isimli çıkış şarkısıyla profesyonel müzik dünyasına adım attı.

1998 İstanbul doğumlu olan Abdullah Çağın, üniversite hayatına devam etmesinin yanı sıra Youtube’da “Rasher”, “Rasherino” ve “Abdullah Çağın” kanallarına içerik üretiyor. Küçük yaşlardan beri müzikle ilgilenen Çağın, ilk single çalışması “İlginç Güzel ve İmkansız” ile kitlelerin dikkatini çekti. Grubun diğer vokali Eren Gürleyen ise 2001 yılında İstanbul’da doğdu. Beykent Üniversitesi’nde eğitim hayatını sürdürmekte olan Gürleyen, küçük yaşlarda abisinin gitar çalmasından etkilenip müziğe ilgi duymaya başladı. İkili 10 yıl önce tanıştı ve müzik, aralarındaki bağı kuvvetlendiren çok önemli bir etken oldu. Her fırsatta bu uğraşın üstüne düşen ve özgün işler ortaya koymaya çalışan Çağın ve Gürleyen, müthiş bir keyifle yarattıkları şarkılarını milyonlarla paylaşma hayaliyle 2019 yılında EGO isimli müzik grubunu kurdu.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR