Ana SayfarockKeşif: Yangın ve ilk single'ları "Sen" 4 Haziran'da

Keşif: Yangın ve ilk single’ları “Sen” 4 Haziran’da

Rock grubu Yangın, ilk teklileri “Sen”i 4 Haziran Cuma günü, Tamar Records etiketi ve GRGDN Müzik temsilciliğinde yayınlıyor.

Seviyoruz biz bu gitarları!

Müzik sahnesinde taptaze bir grup olan Yangın; adını, hayatın tıpkı bir yangın gibi öngörülemez, büyüleyici ve kontrol edilemez olmasından alıyor. Ateşin bir çeşit başkaldırısı olarak gördükleri yangını kendilerine isim edinen grup, ilk teklileri ile rock ve alternatif müziğe yeni bir ses ve bakış açısı getiriyor.

yangin sen kesif

Yangın grubunun ilk teklisi “Sen”; insanların, değer verdikleri insanları, onlarla ilgili görüşlerini ve değerlerini kaybetmemek adına, günü ve zamanı geldiğinde hayatlarından uzaklaştırmak zorunda kalışlarını ele alıyor.

Vokalde Theo Kaya, synthler ve gitarda Bora Yavrucuk, davulda Yağız Nevzat İpek, gitarda Efe Sunlove ve bas gitarda Sarp Taha Gürkan’ın yer aldığı ve 2019 yılının Aralık ayında kurulmuş olan Yangın, modern tarzları, dinleyenlerin ruhunu ve kulaklarını okşayan müzikleri ve kalbe dokunan sözleriyle müzik dünyasına hızlı ve etkili bir giriş yapıyor.

Şarkı 4 Haziran’da yayında olacak.

rock2021

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR