Ana SayfarapKezzo’nun Machine albümünden ilk klip “Yolum Uzun”a geldi

Kezzo’nun Machine albümünden ilk klip “Yolum Uzun”a geldi

Rap sahnesinin yetenekli isimlerinden Kezzo, Eypio ile birlikte seslendirdiği “Yolum Uzun” klibiyle Machine albümünün ilk bölümünü yayınladı. 

Albümde Eypio’nun yanı sıra Decoy’la olan “Tekrar Tekrar” adında bir düet parça da bulunuyor. İlk bölümde “Machine”, “Yolum Uzun”, “Sel”le birlikte 4 parça bulunmakta. Kezzo’nun çıkış parçası olan “Yolum Uzun”un ise sözleri Eypio ve Kezzo imzalı. Sedem Yapım etiketiyle yayınlanan klip için ünlü rapçi, “Video çekimlerinde buz gibi soğuğa aldırış etmeden fedakarca yanımızda olan tüm kardeşlere selam olsun , Silivri Avm Teknik Ekip ve Yönetime özel teşekkürler sevgiler ve saygılar” notunu düştü. 

Kezzo aynı zamanda albümle ilgili şunları paylaştı: “Machine albümünün ilk bölümü tüm dijital platformlarda yayınlandı. Albümün ilk video klibi “Yolum Uzun” Kezzo Youtube kanalında. Düetlerde Eypio ve Decoy ile birlikte çalıştık. Mix Barbaros Göçmen ve mastering Buğra Kunt bu albümde duyduğunuz gitarlar ise Fidel ve Berk Gürse’ye ait. Video konusunda her işi Serkan Vatansever yaptı ve kapak tasarımını Tarık Aynagöz’e borçluyuz.Tüm bu koşuşturmayı ve zorluğu sevgili menejerim Kübra Yaşar hafifletti. Sokağımın çocukları, anaları, babaları, kardeşleri hepiniz var olun. Keyifli dinlemeler! Bu daha part 1…” 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR