Ana SayfarapKhontkar, Lil Zey ve Metth'li ikinci albüm geliyor

Khontkar, Lil Zey ve Metth’li ikinci albüm geliyor

RedKeys Music’in ilk bölümünü geçtiğimiz yıl yayınladığı RedKeyGang La Familia 2‘nin  ikinci bölümü 20 Ağustos’ta geliyor. Albümde Khontkar, Lil Zey, Metth gibi pek çok MC yer alıyor.

RedKeyGang la Familia 2 albümünün ikinci ve son bölümü 20 Ağustos’ta dinleyiciyle buluşacak.

Khontkar, Lil Zey, KÖK$VL, Bixi Blake, Metth, Young Bego, Myndless Grimes, GRKM, MAW, Keskin, Kimera, Jester AK48, Corr, uuR, Asena, Simülasyon, BYTE, Fornicras ve Kasetcalar’ın solo şarkılarından oluşan albüm, ekibin başarılı prodüktörleri tarafından hazırlanmış en güncel ve zengin hip-hop öğeleriyle karşımıza çıkıyor.

Aralık 2020’de ilk bölümü yayınlanan RedKeyGang la Familia 2 (Part 1)’de “Sence Neden”, “Draco”, “Meditasyon”, “XL”, “Karanlıktan Aydınlığa”, “Run” gibi sevilen şarkılar yer almış ve müzikseverlerin ikinci bölüm için beklentisini yükseltmişti. Albümün ikinci bölümünde Khontkar, Lil Zey, Bixi Blake, KÖK$VL, Metth, Young Bego, GRKM gibi başarılı rap sanatçılarının solo performanslarının yanı sıra, Kimera gibi ekibin en yeni ve en genç kadın vokallerinin de dikkat çekici performansı göze çarpıyor.

19 şarkılık solo performanslardan oluşan RedKeyGang la Familia (Part 2) albümü  RedKeys Music UK etiketiyle tüm dijital müzik platformlarındaki yerini alacak.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR