Ana SayfarapKhontkar PLA4: THE VISION için geri sayımda

Khontkar PLA4: THE VISION için geri sayımda

Türkçe rap sahnesinin üretken ve yetenekli MC’lerinden Khontkar nihayet yeni albümü PLA4: THE VISION’ı 15 Ekim’de yayınlıyor.

Türkiye’nin en çok üreten hip-hop yıldızı Khontkar, bir süredir merakla beklenen ve 35 parçadan oluşan başyapıt mixtape’i PLA4: THE VISION ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

Geçmiş yıllarda onlarca mixtape albüme imza atan Khontkar’ın bu mixtape’i, kendisinin ilk orijinal mixtape albümü olması nedeniyle de ayrı bir önem kazanıyor. Khontkar, Puffin Like An Animal mixtape serisinin beşinci mixtape albümü olan PLA4: THE VISION ile, serinin kendine has üslubunu her saniye hissettirirken; VEYasin, Ceg, Da Poet, Kamufle, Bixi Blake, KÖK$VL, GRKM, Young Bego, Metth, GOKO!, Ege Çubukçu, Asil, Keskin, MAW, Corr, Kozmos ve Kimera düet performanslarıyla ona eşlik ediyor.

“ANTEN FREESTYLE (PLA4 INTRO)”, “SUÇ” ve “SİS” gibi önceden yayınlanan ve herkesten tam not alan singleları da içinde barındıran bu albüm, geniş prodüktör kadrosuyla da oldukça dikkat çekiyor.

RedKeys Music UK etiketiyle 15 Ekim 2021’de dijital müzik platformlarında çıkması planlanan  PLA4: THE VISION için Khontkar “Bugüne kadar yaptığım en iyi albüm” olarak diyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR