Ana SayfarapKhontkar ve Kimera'dan "Suç" geliyor

Khontkar ve Kimera’dan “Suç” geliyor

Türkçe rap müziğin ustalarından Khontkar ve rap müziğin yeni yeteneklerinden Kimera, PLA4: The Vision albümünde yer alan “Suç” için işbirliği yaptı. 

Trap müziğin güçlü ismi Khontkar, PLA4: The Vision albümü için geri sayımı sürdürüyor. Son olarak geçtiğimiz haftalarda kendi Twitch kanalındaki yayında, merakla beklenen albümü PLA4: The Vision ile ilgili bilgiler paylaşan ve albümün Ekim 2021’de çıkmasının planlandığını belirten rap yıldızı, yeni single şarkısı “Suç” için ise 24 Eylül’ü işaret etmişti.

KIMERA

Ekibindeki genç müzisyenlere her zaman tam destek veren Khontkar, bu sefer de ekibinin en yeni ve en genç kadın vokallerinden Kimera ile mikrofon ve kameranın karşısına geçerek, albümün üçüncü single çalışmasını müzikseverlere sunuyor. RedKeys Music ekibinden Groza Beatz’in müzik prodüksiyonunu üstlendiği çalışma, Khontkar ve Kimera ikilisinin karanlık kurgulu sözleri ve yorumlarıyla, satır aralarında güçlü mesajlar taşıyor.

Rap dünyasında son günlerin dikkat çeken yeni kadın rapçilerinden Kimera ise, RedKeys Music UK etiketiyle RedKeyGang la Familia 2 albümünde piyasaya sunulan ilk şarkısı “Deja Vu” ile dinleyenlerden tam not almıştı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR