Ana SayfarapKhontkar ve Xir arasında ipler gerildi

Khontkar ve Xir arasında ipler gerildi

Türkçe rap dünyasının kazanları yeniden kaynıyor. Khontkar ve Xir arasında sosyal medyada da alevlenen tartışma, ikilinin birbirine diss atmasıyla devam ediyor. 

İstanbul Trip’in “Şafak Operasyonu” şarkısında Khontkar’a olduğu düşünülen diss’leşmeler ortalığı karıştırdı. Şarkıyı dinleyen Khontkar Twitter’da “Meraktan soruyorum Heja Murda’yı mı disslemiş” yazdıktan sonra “En pislik rapleri RedKeys yapmıştır. Kaldıramadıkları için senelerdir ağlama zırlama. Hala aynı vasatlıkta müzikler dinliyoruz. Ama klonlarımın ve fanlarımın dissleşmesini izlemek zevkli” yazdı.

BU HABER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: İSTANBUL TRİP’TEN SÜRPRİZ ŞARKI 

Khontkar, bu tweetlerin ardından dün gece yaptığı paylaşımlarda Young Bego ile birlikte diss parça kaydettiklerinin sinyalini vermişti. Khontkar bunun ardından “Bi şarkı da biz salalım ortalık hareketlensin” dedi.

Ardından Xir ve Maestro Twitter üzerinden Khontkar’a ithafen tweetler atmış, sonrasında açtıkları Instagram canlı yayınında ikili “Yapamadığınız mix varsa yaparız, rahat olun” ifadelerini kullanmıştı. Bu yayındaki küfürler ortalığı daha da hareketlendirdi.

Khontkar ve Young Bego’nun “Wave Gods” adını verdiği şarkısı yayınlandı. Şarkının beat’leri Byte Beatz imzalı.

Xir ise birkaç saat içinde yeni bir Khontkar diss’i olan “Duck Face”i yayınladı:

Öte yandan “Şafak Operasyonu” YouTube trendler listesinde 4 numaraya kadar yükseldi. Bu dissleşmenin geleceği son noktayı dinleyiciler merakla izliyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR