Ana SayfarapKhontkar'dan yeni albüme özel NFT koleksiyonu

Khontkar’dan yeni albüme özel NFT koleksiyonu

Khontkar, geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni albümü PLA4: THE VISION albümüyle birlikte dinleyicilerine bir de NFT koleksiyonu hazırladı. 

Türkçe rap dünyasının en başarılı MC ve prodüktörlerinden biri olan Khontkar, yeni albümüyle birlikte bir NFT koleksiyonu da hazırladı. Rarible üzerinden satışa çıkan koleksiyonda, birbirinden farklı konseptlere sahip dört adet NFT seçeneği bulunuyor. NFT sahibi olacak kişileri beraberinde çeşitli fiziksel hediyeler de bekliyor.

Bu hediyeler arasında konser biletleri, albüm için sınırlı sayıda üretilmiş hoodie ve t-shirtler, imzalı özel merch ürünleri (CD, el yapımı heykel figürü, poster vb.) yer alıyor. Dahası da var! Açık artırmaya sunulacak “PLA4: THE VISION (Special Edition)” adlı NFT’ye sahip olacak kişi albümde yer almayan sürpriz bir şarkıya erişimin yanında Khontkar ile tanışma fırsatına sahip olacak.

Khontkar’ın ilk orijinal mixtape albümü olan PLA4: THE VISION‘da RedKeys Music ekibinden Bixi Blake, Metth, Corr, Young Bego, Keskin, MAW gibi isimlerin yanı sıra VEYasin, Ege Çubukçu, GOKO!, Da Poet, Kamufle gibi rap dünyasındaki başarılı isimlerin düet performansları yer alan albüm zengin prodüktör kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Khontkar’ın NFT koleksiyonu için buraya tıklayabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR