Ana SayfarapKhontkar'dan yeni single "Anten Freestyle"

Khontkar’dan yeni single “Anten Freestyle”

Trap kulvarının başarılı ismi Khontkar, merakla beklenen albümü PLA4: The Vision’dan yeni single şarkısı ANTEN FREESTYLE’ı (PLA4 INTRO) yayınlandı.

Son olarak yine bu albümde yer alan ve Bixi Blake’in yer aldığı “Sis” adlı single parçasıyla dinleyenlerden tam not alan başarılı rapçiye bu şarkının müziğinde ise RedKeys Music prodüktörlerinden Saber eşlik ediyor. 13 Ağustos’ta RedKeys Music UK etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yerini alacak olan çalışma, PLA4: The Vision albümünün çıkışına da oldukça yaklaşıldığının habercisi olarak öne çıkıyor.

İlkini 2013 yılında freestyle mixtape olarak yayınladığı Puffin Like An Animal serisinin en yeni albümü olan PLA4: The Vision, aynı zamanda serinin ilk orijinal mixtape albümü olarak da önem kazanıyor. Ocak 2021’de serinin dördüncü albümü olan PLA4: Prelude Freestyle Mixtape albümünü Soundcloud ve YouTube’dan ücretsiz olarak yayınlamıştı.

 

“ANTEN FREESTYLE (PLA4 INTRO)” single çalışması için de bir music video hazırlayan Khontkar’ın yeni single’ı yayınlandı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR