Ana SayfarapKhontkar'dan yeni video: "Koy"

Khontkar’dan yeni video: “Koy”

Khontkar, geçtiğimiz aylarda yayınladığı mixtape albüm serisi Trap Kont 2.5’ta yer alan “Koy” şarkısını kliplendirdi.

Geçtiğimiz aylarda yayınladığı yeni EP’si Trap Kont 2.5′ta yer alan “Koy” şarkısını kliplendiren Khontkar, YouTube trendler listesinde 13 numaraya kadar yükseldi. “Koy” klibinin yönetmenliğini Kuzey Şaroğlu üstlendi.

İzmir asıllı olan trap müzik sanatçısı Khontkar, rap müzik yapmaya genç yaşlarında başladı. Birkaç yıl pratik yaptıktan ve demolar kaydettikten sonra, 2008 yılında Güney yaka etkisindeki hip-hop alanında yolunu çizmeye başladı. Khontkar aynı zamanda Türkiye’de trap müzik yapan ilk hip-hop sanatçısı.

Khontkar zorlu bir mahallede büyüdü ve ailevi yaşantılarından birtakım olumsuzluklarla karşılaştı. Hayat onun için hiç kolay değilken Khontkar, Hip-hop kültürünün temelinde yatan çabalama ve mücadele etme olgularının kendi yaşantısıyla bağdaştığını fark etti ve Hip-Hop kültürü içerisinde kendisini buldu.

2009’da kendi plak şirketi olan RedKeys Music’i kurdu. 5 sene içerisinde 8 adet Freestyle mixtape yayınladı. Bunlardan 2 tanesi, ikinci alt-egosu olan “Flash” mahlasını taşımaktadır.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR