Ana SayfaHaberlerKhontkar'ın yeni alter egosuyla ortaya çıkan 'Küvet'

Khontkar’ın yeni alter egosuyla ortaya çıkan ‘Küvet’

Khontkar’ın yeni teklisi ‘Küvet’ kısa bir süre önce yayınlandı ve eminiz ki önümüzdeki günlerde daha da sık duymaya başlayacağız.

Son birkaç gündür dilimize öyle bir şarkı dolandı ki mırıldanmadan duramıyoruz. Türkçe rap dünyasında zengin üretimiyle dikkat çeken ve neredeyse yaptığı her şarkı milyonlar dinlenen Khontkar‘ın yeni teklisi dilimize dolanan o şarkının ta kendisi. ‘Küvet’ karanlık sözlerinden öte melodisiyle adeta ruhunuzu ele geçiriyor diyebiliriz.

Ortaya koyduğu tüm projelerde çeşitli alter egolarına da yer veren Khontkar‘ı, prodüktör ve besteci Barry Allen olarak görürken, bir başka karakteri Flash’ın Trap Kont’a hayat vermesiyle onun çok yönlü karakter ilişkilerine tanık olduk. Anlattıkları hikayeler ve tavırlarıyla onları birbirlerinden ayıran bu karakter zincirine şimdi ise başka bir karakter olan KiD FLA$$ katıldı. İlk olarak Young Bego’nun ‘Nefretler’ çalışmasında yer alan ve gitarıyla karşılaştığımız Khontkar’ın yeni alter egosu KiD FLA$$, ilk kez ‘Küvet’ teklisiyle herkese merhaba demeye hazırlanıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR