Ana SayfarapKhontkar'ın yeni single'ı "Sis" 4 Haziran'da

Khontkar’ın yeni single’ı “Sis” 4 Haziran’da

Türkçe rap müziğin popüler isimlerinden Khontkar, yeni single’ı “Sis” için 4 Haziran’a doğru geri sayıma başladı. 

Merakla beklenen Khontkar albümü PLA4: The Vision’ın ayak sesleri duyulmaya başladı. Sislerin içinden beliren trap yıldızına, albümün ilk single şarkısı Sis’te Bixi Blake eşlik ediyor.

khontkar bixi single2

Yayınlanan ilk görsel tanıtımlar ile hayranlarını 70’li yıllara götüren başarılı isimlerin bu yepyeni çalışması, albüm için duyulan heyecanın daha da artmasına neden oluyor. Byte Beatz ve Barry Allen’ın bestesini üstlendiği çalışma, No Flat Media’nın kadrajında, iki başarılı rapçinin oyunculuk yeteneklerini de ön plana çıkarıyor.

Sis, 4 Haziran 2021’de RedKeys Music UK etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yerini alacak.

İlkini 2013 yılında freestyle mixtape olarak yayınladığı Puffin Like An Animal serisinin en yeni albümü olan PLA4: The Vision öncesinde yine geleneği bozmayan Khontkar, bir kaç ay önce 14 şarkıdan oluşan ve serinin 4. albümü olan PLA4: Prelude Freestyle Mixtape albümünü yayınlamış ve beklentileri yükselten fitili ateşlemişti.

Soundcloud ve YouTube’da ücretsiz olarak yayınlanan PLA4: Prelude Freestyle Mixtape albümü sonrası başarılı rapçi, PLA4: The Vision ile ilk orijinal mixtape albümünü sunmaya hazırlanıyor. “Sis” 4 Haziran 2021’de tüm dijital müzik platformlarında yerini alıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR