Ana SayfaHaberlerKid Cudi'nin animasyon dizisine ilk bakış

Kid Cudi’nin animasyon dizisine ilk bakış

Kid Cudi’nin sonbaharda yayınlamaya hazırladığı “Entergalactic” albümüyle aynı adı taşıyan animasyon dizisinden ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Rapçi kimliğininin yanı sıra yapımcı ve oyuncu kimliğiyle de “Don’t Look Up”, “Westworld”, “X”, “We Are Who We Are” ve “Entourage” gibi birçok yapıma katkıda bulunan Scott Mescudi, a.k.a Kid Cudi’nin 2019 yılından beri üzerinde çalıştığı “Entergalactic”ten ilk tanıtım fragmanı bizlerle. Seslendirme kadrosu Timothée Chalamet, Jessica Williams, Ty Dolla $ign, Laura Harrier, Vanessa Hudgens, Christopher Abbott, 070 Shake, Teyana Taylor, Jaden Smith ve Keith David gibi yıldız isimlerden oluşan animasyon dizisi New York’ta yaşayan Jabari isimli bir sanatçının aşk ve başarı arasındaki dengeyi tutturma çabasını odağına alacak. Dizide Jabari karakterini seslendiren Kid Cudi, projede aynı zamanda yapımcı ve senarist olarak da yer alıyor.

Kid Cudi‘nin yeni albümü “Entergalactic”in ve albümle aynı adı taşıyan animasyon dizisinin sonbaharda Netflix‘te yayınlanması planlanıyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR