Ana SayfaHaberlerKilla Hakan zor günleri geride bıraktı

Killa Hakan zor günleri geride bıraktı

Ciddi sağlık sorunları yaşayan ve ölümden dönen Killa Hakan’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım kötü günlerin geride kaldığını gösteriyor. 

Killa Hakan lakabıyla tanıdığımız rapçi Hakan Durmuş yaklaşık bir yıldır ciddi sağlık sorunları yaşıyordu. Son olarak geçen mart ayında Instagram hesabından sağlık durumuyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı: “Selam arkadaşlar. Bayağı bir zamandır yoktum. Ameliyat oldum, iyileşmeye çalışıyorum. Sağlığım yerine gelsin güzel şeyler yapacağım inşallah. Şimdilik kendimle uğraşıyorum ve pek fazla bir şey yapamıyorum. Tüm beni merak edip soranlara Tüm Killa sevenlere selamlar ve sevgiler. Mücadeleye devam…”

Ancak bu post’undan sonra kendisinden hiçbir haber alamamıştık, ta ki Ceza‘nın Killa Hakan‘ın yoğun bakımda olduğunu ve ölüm kalım mücadelesi verdiğini açıklamasına kadar. Daha önce takılan stentin değiştirilmesi için hastaneye yatan rapçi, ameliyat sırasında enfeksiyon kaptı ve altı ay süren hayatta kalma mücadelesi verdi. Killa Hakan‘ın dün “Dünyayı bi anlık terk ettim ve geri döndüm. Allaha şükür tüm dualarınız ve destekleriniz için teşekkür ederim❤️ “ diyerek yaptığı paylaşım ise sevenlerinin içine su serpti.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR