Ana SayfaalternatifKıyamet Park kitabını okurken: "Bomba Gibiyim"

Kıyamet Park kitabını okurken: “Bomba Gibiyim”

Türk edebiyatının usta kalemlerinden Alper Canıgüz’ün yeni polisiye kitabı “Kıyamet Park” için “Bomba Gibiyim” şarkısı bestelendi. 

Sena ve Kaan Arslan işbirliğinde kaydedilen “Bomba Gibiyim”, yazar Alper Canıgüz’ün yeni kitabı “Kıyamet Park” için bestelendi. Kitapta yer alan karakterlerden Taygun için bestelenen bu şarkı Babajim Stüdyoları’nda kaydedildi.

Bu haberi veren ise mor ve ötesi solisti Harun Tekin oldu. “Okul ve mahalleden arkadaşım Alper Canıgüz yeni kitabı çıkmadan aylar önce bir fikir ve bir soruyla gelmişti: Kitabındaki önemli karakterlerden Taygun’un şarkısını gerçek hayatta kaydedip kitap çıkmadan hazır ederek yayınlamak mümkün olur muydu? Çok heyecanlandım ve bu işi çok iyi yapacaklarını düşündüğüm Sena ve Kaan Arslan‘a havale ettim. Şahane bir “eski pop hiti” ürettiler. “Bomba Gibiyim” kitap çıkmadan Babajim İstanbul etiketiyle dijital platformlardaydı. şarkıya kitabın arkasındaki QR kod ile de ulaşılabiliyor. Kitabı okurken ‘yeri geldiğinde’ dinleyebilirsiniz. Yaşasın Alper Kamu!”

Merak edenler içinse kitabın konusu şöyle:

Yakında dünya daha iyi bir yer haline gelecek çünkü ben daha iyi biri olacağım; ama önce halletmem gereken işler var.”Mozart 5 yaşında beste yapıyordu, Alper Kamu cinayet çözüyor! Lüks bir otelde gedikli bir gazeteci vahşice öldürülür. Böylece dünyanın en küçük dedektifinin hayatına renk gelir. Zanlılar arasında mekik dokurken, 8 yaşında tecrübeli bir rakibi vardır bu defa: Altan… Şeytana pabucunu ters giydiren yeni nesil bir şeytan.
Kahramanımız katili Altan’dan önce bulabilecek midir? Yoksa davayı, bahsi ve hayalî arkadaşlarını kaybedecek midir?

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR