Ana SayfaDünyadanKonoba 24-26 Mart arası Türkiye turnesine geliyor

Konoba 24-26 Mart arası Türkiye turnesine geliyor

Belçikalı sanatçı Konoba’nın, albüm öncesi son single çalışması olan “To Go” GRGDN Müzik etiketiyle yayınlandı.

Parçada Konoba’nın derin ve duygusal vokali, güçlü bir elektronik aranjman ve prodüksiyonla iyice yükseliyor. “To Go”, tam da Konoba’dan duymaya alışık olduğumuz gibi karanlık ama duygu dolu bir ruh haline sahip.

Electronic pop, downtempo, melodic trap türlerini harmanladığı müziğiyle Türkiye’deki dinleyicinin kalbini kazanan Konoba; 18 Mart’ta yayınlanacak yeni albümünün hemen ardından, Kendine Has destekleriyle 24-26 Mart arası Türkiye turnesine çıkıyor.

Türkiye’de GRGDN Müzik tarafından temsil edilen Konoba’nın Kendine Has destekleriyle, Analog Prodüksiyon tarafından düzenlenen turnesindeki If Ankara, Hangout Cure İzmir ve Babylon İstanbul canlı performanslarının avantajlı dönem biletler satışları başladı.

Konoba Türk dinleyicilerine şunları söyledi: “Son birkaç yıl çoğumuz için kolay olmadı ve bana en çok yardımcı olan şey dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımdan aldığım destek mesajlarıydı. Müziğimi dinlediğiniz için hepinize teşekkür etmek istiyorum. Tutkumun peşinde yaşadığım için, heyecanlı bir hayatım olduğu için çok şanslıyım ve bunu hepinize borçluyum.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR