Ana SayfaDünyadanKonoba soruyor: 70'lerde karantina nasıl olurdu?

Konoba soruyor: 70’lerde karantina nasıl olurdu?

Konoba’nın yeni single’ı “There’s Always Something” Wrong Mouda Music etiketi ve GRDGN Müzik temsilciliğinde geçtiğimiz hafta tüm dijital platformlarda yerini aldı.

“There’s Always Something Wrong”, akılda kalıcı melodisiyle bu yazın neşesine eşlik etmek için dinleyicileriyle buluştu. Şarkının ilginç video klibi de, 70’lerde karantinada olsaydık bu nasıl olurdu sorusunun cevabını veriyor.

Belçikalı söz yazarı, şarkıcı, besteci ve prodüktör Konoba, yeni şarkısının sözlerinde durmadan aldığımız kötü haberlerden duyduğu hayal kırıklığını anlatıyor. Single’ın 1970’lerde geçen eğlenceli müzik videosunda ise şarkıcı, tek başına tecritte kalmış, renkli bir karaktere bürünmüş. Karakter Amanoze adlı bir şirketten rastgele nesneler sipariş ederek can sıkıntısını gidermeye çalışsa da planı işe yaramıyor gibi görünüyor çünkü… “There’s Always Something Wrong!” (Daima bir şeyler ters gider)

R.O ile ortak çalışmaları, 10 ay, 10 ülke, 10 yeni şarkı projesinden oluşan 10 albümü ile adını duyuran Konoba, asıl adıyla Raphael Esterhazy, hayal ve gerçeği, melankolik vokaller ve pop melodilerle ustaca harmanlamaya devam ediyor. Dinleyenleri dans ettiren, hayallere sürükleyen ve kendilerini kaybettiren şarkılarına şimdi de en yeni teklisi “There’s Always Something Wrong” eklendi.

Yaz günlerinin coşkusunu, müziğinin eğlenceli ritmiyle harmanlayan şarkı, dinleyenlerin hareketsiz kalamayacağından emin oluyor. İzlemesi de bir o kadar keyifli olan video klibiyle “There’s Always Something Wrong”, bu yaza damgasını vuracak.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR