Ana SayfaDünyadanKonoba'dan yeni single: "Magic Yellow"

Konoba’dan yeni single: “Magic Yellow”

Belçikalı müzisyen Konoba yeni teklisi “Magic Mellow”u Mouda Music etiketi ve GRGDN Müzik temsilciliği ile dinleyenlerine beğenisine sundu.

“Magic Yellow”a eşlik eden video klip Konoba’nın bir önceki teklisi “There’s Always Something Wrong”un devamı niteliğinde. Şarkıcının 1970’lerden kalma bir odanın içine hapsolduğu ilk video klibin aksine bu defa yine aynı odada uyanan Konoba, her şeyin değiştiğinin farkına varıyor. Renkler ve şekiller psychedelic dans figürlerini andırırcasına etrafta dönerken ana karakteri adeta büyülüyor ve hayran bırakıyor.

 

R.O ile ortak çalışmaları, 10 ay, 10 ülke, 10 yeni şarkı projesinden oluşan 10 albümü ile adını duyuran Konoba, asıl adıyla Raphael Esterhazy, 2017’de yayınladığı ilk albümü Smoke & Mirrors ile uluslararası alanda tanınmaya başlamıştı. İngiltere’de müzik, vokal ve prodüksiyon üzerine çalıştığı 5 yılın ardından memleketi Belçika’ya geri dönerek solo projesi Konoba’yı faaliyete geçiren Esterhazy, pandemide yaşadığımız kapanmadaki zamanının çoğunu yeni müzikler yazıp besteleyerek geçirmiş. Konoba şimdi tüm gücüyle ve 2022’nin ilk yarısında çıkarmaya hazırlandığı yeni solo albümüyle geri dönmeye hazır.

 

“Geride bıraktığımız bu 2 yıl müzik sektörünün tamamı için olduğu gibi benim için de fazlasıyla karışıktı,” diyen Konoba gelmekte olan yeni müzikler hakkında şöyle söylüyor: “Bu süreçte zamanımın çoğunu fazlasıyla gurur duyduğum, tamamen yeni bir albümü bestelemek ve yayınlamak için sıkı çalışarak geçirdim. Şimdi oldukça pozitif ve kararlı hissediyorum ve kariyerimin bu yeni bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum!”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR