Ana SayfaalternatifKonuya Fransız'dan yeni single: "Bunu Seviyorsun"

Konuya Fransız’dan yeni single: “Bunu Seviyorsun”

2014 yılında kurulan alternatif rock müzik sahnesinin önemli temsilcilerinden Konuya Fransız yeni şarkıları “Bunu Seviyorsun”u yayınladı. 

Mehmet İlkay, Nuri Görkem Ersoy, ErdemTürk ve Timuçin Kubilay Özdemir’den oluşuyor.

Konuya Fransız, yeni şarkıları “Bunu Seviyorsun”u Universal Music Türkiye etiketiyle bugün yayımladı. Dokunaklı sözleri ve melodisiyle dinleyicilerin beğenisine sunulan “Bunu Seviyorsun”un sözü ve bestesi grup üyeleri Görkem Ersoy, Erdem Türk ve İlkay Dağ’ın imzasını taşıyor.

Grup, isimleri “Konuya Fransız”la ilgili şunları söylüyor: “Bazen çok güzel isim seçmişsiniz diyorlar, bazen de bu ne diyorlar. 🙂 Ortada bir yerde yani. Aslında neden olmasın ki? Önemli olan yapılan müzik değil mi? Saçma bence. Biz lisedeyken sadece Mehmet’le ikimiz yapıyorduk bu işi. Lise 2. O zaman başka isimler düşünmüştük gruba. Promil’di bir ara. Promil olsa da ergence diyeceklerdi. 🙂 Gruba isim düşünmeye devam ettik ama. Tuzla’daydık. Sahile gitmiştik okul çıkışında. Bir yere kadar gittim, bunlar bir şeyler konuşuyordu, dedim ki ne oldu konuya fransız kaldım. Sonra grubun ismi konuya fransız oldu.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR