Ana SayfarapKool Jane'den "Uyuşuyo Sadece"

Kool Jane’den “Uyuşuyo Sadece”

Rap sahnesinin yetenekli vokallerinden Kool Jane, yeni şarkısı “Uyuşuyo Sadece”yi Universal Music Türkiye etiketiyle  yayınladı.

İlk single’ı “Palavra” ile Türkçe rap sahnesinde kendini gösteren Kool Jane, ”Uyuşuyo Sadece” ile dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor. Sözleri Kool Jane tarafından yazılan şarkının bestesi ve düzenlemesi Ateş Berker Öngören’e ait.

Kool Jane, “Uyuşuyo Sadece”yi şu sözlerle açıklıyor: “En güzel duyguların koca bir yalanın ortasında kaybolduğu ve artık gerçeğin ne olduğunu göremeyecek kadar uyuşması hislerinin.. ‘Uyuşuyo Sadece’ bir aşk şarkısından çok, aşksızlığın ve yanılmışlığın şarkısı. Bazı şeylerin bir daha asla aynı olamayacağının şarkısı.”

KOOL JANE KİMDİR?

21 Şubat 1996’ da İzmir’de doğdu. Müziğe küçük yaşlarda org çalıp kendi bestelerini yaparak başladı. 12 yıldır rap müzikle ilgilenen Kool Jane, Üniversite eğitimine Adnan Menderes Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi Müzik Öğretmenliği bölümünde devam etmektedir. 2017 itibariyle rap müzik kariyerine profesyonel olarak devam etmekte olan Kool Jane, Rap, Trap, Hip-Hop tarzındaki çalışmalarına halen devam etmektedir.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR