Ana SayfarockKoray Candemir'den yeni single: "Kimileri"

Koray Candemir’den yeni single: “Kimileri”

2020’de “İhtimaller”le dinleyicisini heyecanlandıran Koray Candemir, yeni şarkısı “Kimileri”ni bugün yayınladı. Candemir’in albümü sonbaharda geliyor.

Koray Candemir, kendisinden duymaya alışmış olduğumuz rock sound’unu pop ve synth öğeleri ile birleştirerek; yalnızlık teması üzerine yazmış olduğu yepyeni şarkısı 25 Haziran’da dinleyicisiyle buluşturdu.

‘Kimileri’nin kapak görseli Ethem Onur Bilgiç’e ait, animasyon klip Londra merkezli Emilemilija Studio’da üretildi, videonun son dokunuşları ise Cansu Bolkan imzası taşıyor.

ŞARKIYA TARKAN GÖZÜBÜYÜK İMZASI 

Söz ve müziği Koray Candemir’e ait olan ‘Kimileri’ne Kargo’dan tanıdığımız Serkan Çeliköz synthleri ve aranjörlüğü ile eşlik etti. Kayıtlarını Cem Şahin’in yaptığı şarkının mix’ini ülkenin en değerli prodüktörlerinden Tarkan Gözübüyük üstlendi. Mastering’i Güven Ersoysal tarafından yapılan ‘Kimileri’nin kayıtlarında davulları Kurban’dan tanıdığımız Burak Gürpınar çalarken, bas gitarda Cemre Kabaş, gitarlarda Cem Şahin’i görüyoruz.

25 yıllık kariyerinde ikisi solo olmak üzere toplam dokuz stüdyo albümüne imza atan Koray Candemir; The state51 conspiracy ve GRGDN ortak yapımı olan yeni albümünü 2021 sonbaharında dinleyiciyle buluşturmayı hedefliyor.

‘Şairin Elinde’, ‘Renklerin İçinde’, ‘Nefesini Tut’, ‘Yıldızların Altında’ gibi her biri hit olmuş şarkıların etkileyici yorumcusu Koray Candemir, uzun süren sessizliğini 2020 yılında çıkan “İhtimaller” ile bozmuştu.

KORAY CANDEMIR 2

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR