Ana SayfaHaberlerKosmos ve Anıl Piyancı’dan “Ex Arıyor” klibi yayında

Kosmos ve Anıl Piyancı’dan “Ex Arıyor” klibi yayında

Kosmos ve Anıl Piyancı’nın birlikte kaydettiği yeni şarkıları “Ex Arıyor” dinleyiciyle buluştu.

Kosmos ve Anıl Piyancı, yeni şarkıları “Ex Arıyor”u kliplendirdi. Basemode Records/ Sony Müzik etiketiyle yayınlanan “Ex Arıyor”un sözleri Kosmos ve Anıl Piyancı’ya, müziği ise Kozmos ve Brok Beatz’e ait. Mix ve mastering’ini Can Paşa’nın yaptığı şarkının klibini Samet Porsuk çekti. 

1990 doğumlu olan rapçi Anıl Piyancı, İzmir Karşıyaka doğumlu. 2007 yılında Yeşil Oda adında bir stüdyo kuran Piyancı, birçok rap müzisyeninin albümlerine de katkıda bulundu. 14 yaşında ilk kaydını yapan Piyancı, graffiti sanatıyla da uğraşıyor. 2006 yılından beri albümlerini digital ortamda yayınlayan Piyancı, 2012 yılında Grogi ile birlikte Yetenek Sizsiniz yarışmasına da katılmıştı. 

2014 yılında yayınladığı “Bi Duman Hip Hop” şarkısıyla iyi bir çıkış yakaladı. 2015 yılında Emrah Karakuyu ve Şehinşah ile birlikte “Git” adında bir şarkı kaydetti. DJ Artz, Allame, Defkhan, Hayki, Patron, Grogi ve Tahribad-ı İsyan ile birlikte ortak projelerde yer aldı. Ezhel’le birlikte kaydettikleri “Kafa 10” ve Zeynep Bastık’la birlikte kaydettiği “Bırakman Doğru Mu?” şarkılarıyla büyük bir ivme yakaladı. 

Kosmos, 2012 yılında Miller Music Factory’de “Zindan” adlı şarkısıyla 3’üncülük elde etti. 2013’te “Boşver”, 2014’te “İkizler Paradoksu”, 2018’de “Son Günüm Gibi”, 2019’da ise “Düşünceler” ve “Mahalle” single’larını yayınladı. 

“Ex Arıyor”u Spotify‘dan dinleyebilir, klibini YouTube‘dan izleyebilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR