Ana SayfaHaberler"Kovala" filminin fragmanı yayınlandı

“Kovala” filminin fragmanı yayınlandı

Yapımcılığını TAFF Pictures, DMC, Wovie, Netd ve RetroPro’nun üstlendiği Türkiye’nin ilk rap filmi “KOVALA” fragmanı yayınlandı.

Başrolünü ünlü rap sanatçısı Stabil’in (Dağra Solmaz) üstlendiği Kovala filminin fragmanı yayınlandı. Filmin 17 Nisan’da vizyona girmesi planlanıyordu ancak salgın nedeniyle gösterime girme zamanı ertelendi.

Filmin konusu kısaca şöyle:

Biri elde ettiği kariyeri ve hayatını sorgulayan bir reklamcı, Demir. Diğeri kariyer peşinde koşarken ayağına dolanan hayatla mücadele eden bir rapçi, Dağra, sahne adıyla Stabil. Biri yarattığı kariyerden vazgeçmek için, diğeri yeni bir kariyer yaratmak için, birlikte bir yolculuğa çıkacaklar.

Senaryosunu Erçin Sadıkoğlu’nun, hikayesini Emrah Güzelkokar’ın kaleme aldığı “Kovala”nın yönetmeni Burak Kuka. Filmin oyuncu kadrosunda Ozan Akbaba, Hande Soral, Melis Sezen gibi isimler dikkat çekiyor.

“Hayatı rap ile kovalayanların hikayesi” sloganıyla yola çıkan filmde konuk oyuncu olarak yer alan MC’ler ise şunlar: Killa Hakan, Şehinşah, Patron, Sansar Salvo, Ati242, Canbay & Wolker, Uzi, Rozz Kalliope, Kubilay Karca, Muşta.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR