Ana SayfaDünyadanKraków Loves Adana'dan yeni albüme geri sayım

Kraków Loves Adana’dan yeni albüme geri sayım

Alternatif sahnenin global ölçekte başarılı ekibi Kraków Loves Adana yeni single’ları “Taint My Mind”ı paylaştı. Grubun 6’ıncı stüdyo albümleri Follow the Voice da 12 Kasım’da yayınlanacak. 

Çiftin yeni albümleri Follow The Voice, grubun eski plak şirketleri ile yollarını ayırdığı geçen yılki bir önceki albümleri Darkest Dreams‘in piyasaya sürülmesiyle ilgili zor zamanlardan kaynaklanıyor. Yeni albümü bir nevi ara kayıt olarak gören Çiçek, yeni şarkıların çoğunun Darkest Dreams‘e paralel bir evrende var olduğunu, ancak yine de daha içe dönük ve geçmişe dönük bir karakter sunduğunu ekliyor. Eylül ayının ilk single’ı ve albümün isim parçası  “Follow The Voice” , geçmiş zamanların lanetini kırmak için güçlü bir dilek niteliğinde.

Deniz Çiçek yeni şarkı “Taint My Mind” hakkında da şunları söylüyor: “Bu şarkı hayatımın aşkından ilham aldı. Aynı zamanda sadece bir söz yazarı ve şarkıcı değil, aynı zamanda bir yapımcı olduğumu fark etmemi sağlayan şarkı. Alice Bloomfield’ın görselleri eşliğinde güneşi Başak yükseleni Koç enerjiye sahip bir şarkı…”

krakowlovesadana

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR