Ana SayfaHaberlerLady Gaga’nın Harley Quinn’i ilk kez kameralar karşısında!

Lady Gaga’nın Harley Quinn’i ilk kez kameralar karşısında!

2019 yapımı “Joker”ın çekimleri süren devam filmi “Joker: Folie à Deux” setinde görüntülenen Lady Gaga, ilk kez tamamen Harley Quinn kılığında görüldü.

Todd Phillips’in Batman çizgi romanlarının en popüler karakterlerinden Joker’ın hikayesini anlattığı özgün uyarlamanın estirdiği fırtına hala sürerken yeni devam filmi için geri sayım sürüyor. Joaquin Phoenix’in performansıyla ikonikleşen 2019 tarihli “Joker”da DC evreninin en meşhur kötüsünü odak noktasına koyan Phillips, ikinci filmde belayı ikiye katlıyor. “Joker: Folie à Deux” adını taşıyan devam filminde Phoenix’in Joker’ının yanına Lady Gaga’nın canlandıracağı Harley Quinn’i ekliyor.

Geçtiğimiz ay Gaga’nın resmi sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı gönderiyle ikiliyi ilk kez bir arada görmüştük. Bu kez ise New York’ta süren çekimler sırasında Lady Gaga tamamen Harley Quinn makyajı ve kostümüyle ilk kez kameralara yansıdı. Yeni Quinn canlandırmasının ilk görüntülerine bakınca, ikinci filmde de Phillips’in yarattığı estetik tasarımın sürdüğünü söylemek mümkün. Harley Quinn ile özdeşleşmiş karo desenleriyle bezeli gömlek, ceket ve çoraplar giydiği görülen Lady Gaga, filmin sahip olduğu kitsch estetiğe bürünebilmiş gibi.

En son “Suicide Squad” filmleri ve karakter spin-off’u “Bird of Prey”de Margot Robbie tarafından canlandırılan Harley Quinn’i, üzerinden çok geçmeden farklı bir performansla izleyecek olmak şimdiden heyecan verici. Lady Gaga’nın yorumu karaktere neler katacak ve performansı Robbie’yle kıyaslandığında ne derece kabul görecek şimdiden merak konusu. Çekimleri hala devam eden “Joker: Folie à Deux”nün 2024 yılının Ekim ayında yayınlanması bekleniyor.

Lady Gaga - Harley Quinn - Joker

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR