Ana SayfaDünyadanLana Del Rey'den Euphoria evrenine şarkı

Lana Del Rey’den Euphoria evrenine şarkı

Euphoria’nın resmi Twitter’ı, Lana Del Rey’in ‘Watercolor Eyes’ şarkısının üçüncü bölümden önce  yayınlanacağını doğrulamıştı. Şarkı bugün yayınlandı. 

Bu ayın başlarında, Euphoria ve Lana Del Rey işbirliği hakkında söylentiler artmıştı ve görünüşe göre hayranların isteği gerçekleşti. Lana Del Rey’in yeni şarkısı, HBO’nun ünlü dizisi “Euphoria”nın ön izlemesinde yer aldı. Dizinin Twitter sayfasında paylaşılan bir teaser fragmanı, parçanın bir kısmını içeriyor. Söz yazarı Nasri tarafından üretilen bu parça, Del Rey’in bir televizyon dizisinde prömiyer yapan ilk şarkısı olacak. Şarkı bugün yayınlandı.

LANA DEL REY BANNER

EUPHORIA’NIN YEN SEZONU 23 OCAK’TA BAŞLIYOR

Euphoria’nın ikinci sezonunun üçüncü bölümü, 23 Ocak’ta HBO’da prömiyer yapacak. Şarkı önizlemesi, Rue ve Jules’a odaklanarak şarkının ilişki hikayelerinin bir parçası olabileceğini ima etti.

Euphoria, çok sayıda güncel hit ve eski klasik içeren soundrack’i ile tanındı. Birinci sezondaki popüler şarkılar arasında Billie Eilish’ten You Should See Me In A Crown, Arcade Fire’dan My Body Is a Cage ve Bronski Beat’den Smalltown Boy yer alıyor. Halihazırda 2Pac, The Notorious B.I.G ve DMX’i içeren ikinci sezon, Spotify çalma listelerimizde de bir dayanak noktası olmayı vaadediyor.

Bir HBO basın açıklamasına göre, Euphoria ikinci sezonunun bütün müzikleri 25 Şubat’ta çıkacak.

 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR