Ana SayfaHaberlerLana Del Rey'den yine şiir gibi bir albüm

Lana Del Rey’den yine şiir gibi bir albüm

Lana Del Rey, yeni albümüyle aynı ismi taşıyan ‘Did You Know That There’s A Tunnel Under Ocean Blvd’ şarkısını yayınladı.

Lana Del Rey dokuzuncu stüdyo albümünün duyurusunu albümle aynı ismi taşıyan şarkısı ‘Did You Know That There’s A Tunnel Under Ocean Blvd’ı yayınlayarak yaptı. Yine bir şiir dizesinden kopup gelmiş hissi yaratan ismiyle dikkat çeken albüm 10 Mart 2023’te çıkacak. O zamana kadar da Lana Del Rey‘in yeni albümünden birkaç şarkı daha paylaşacağına eminiz.

Lana Del Rey, son olarak Taylor Swift‘in “Midnights” albümünde yer alan ‘Snow on the Beachle karşımıza çıkmış ve albüm çalışmasının sinyallerini de o dönem vermişti. Albümün prodüksiyonunda Mike Hermosa, Jack Antonoff, Drew Erickson, Zach Dawes ve Benji imzası bulunurken, Jon Batiste, Bleachers, Father John Misty, Tommy Genesis, SYML ve Judah Smith de konuk sanatçı olarak yer alıyor. Albümün kapağında bu isimlerin hepsine yer verilmiş olması ise Lana Del Rey‘in başarısının ardındaki isimleri nasıl onore ettiğini gösteriyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR