Ana SayfaHaberlerLana Del Rey'e "büyücülük" suçlaması

Lana Del Rey’e “büyücülük” suçlaması

Bu yaz, Meksika’daki bir Lana Del Rey konserinde çekilen videolar, kalabalığın değişik bir şekilde devrildiğini gösterdi.

Tam olarak neyin domino etkisi yarattığı videolardan anlaşılmasa da bir uzman, “bir kişinin diğerine çarpma momentumunun önemli ölçüde artırdığı” durumun “kalabalık çökmesi” olabileceğini söyledi.

@kathy.usa._ Caida efecto dominó me sacaron hasta los tenis👟👟#lanadelrey #caida #efectodominó #forosol #cdmx #conciertoenvivo #lanadelreyfan #mexico #ocesa #forosolcdmx #generalA #LDR #ldrm ♬ sonido original – Kathy Mexusa

 

Birkaç hafta önce, Hristiyan bir influencer olan Traci Coston adlı bir kişi, olayın normal olmadığını ısrarla belirttiği bir Instagram videosu paylaştı ve Lana Del Rey’i “büyücülük” yapmakla suçladı. Başlığı “Şeytani Enerji Lana Del Rey Kalabalığını Deviriyor” olan videoda  Coston, iblislerin kalabalığa davet edildiğini söyledi ve ekledi: “Bu şeytanlar hayatınızı mahvedecek. Nasıl mı biliyorum? Çünkü insanlar bana, bunun gibi şeyler yoluyla aldıkları şeytanlardan kurtulmak için geliyorlar”

Lana Del Rey her ne kadar bu konuya gülerek açıklama yapsa da sosyal medyada tepkiler büyümeye devame diyor. Ancak influencer Traci Coston videosunu yorumlara kapamış. Gelişmeleri biz de merak ediyoruz.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR