Ana SayfaalternatifLara Di Lara'dan yeni şarkı geldi: "Yanında"

Lara Di Lara’dan yeni şarkı geldi: “Yanında”

Alternatif sahnenin en üretken isimlerinden Dilara Sakpınar, nam-ı diğer Lara Di Lara, yeni şarkısı “Yanında”yı yayınladı.

Söz ve müziği Lara Di Lara’ya ait olan “Yanında”nın prodüktörü Levni. Şarkının Pelin Kacar direktörlüğünde çekilen klibi ise güneşli bir havada geniş bir arazide geçiyor.

Lara Di Lara, yeni şarkısı hakkında şunları söylüyor:

“Uzun zamandır içerideyim. Uzun zamandır dışarıda olmayı özlüyorum. Sanıyorum ki bir çoğumuz da benzer duyguları paylaşıyoruz. Yanında; benim için ferah, özgür, huzurlu, mutlu ve heyecanlı bir birlikteliğin parçası. Pelin’le de bu parça için bir video çekmeyi konuşurken, dinlerken bir ‘süzülme’ hissettiğini ve görsel olarak da o hissi yaşatmak istediğini bunu da ‘one shot’ yani tek seferde çekmek istediğini söyledi. Dedim şahane bir çıkış süzülmek! Daha önce tek seferde her hangi bir şey çekmemiş olduğum için ayrıca heyecanlandım. Kolları sıvadık ve çalışmalar başladı.

lara di lara banner

Pelin’e teslim oldum, her şeyiyle tüm dünyayı müthiş bir disiplinle, heyecanla, mutlulukla, profesyonellikle kurdu, bir araya getirdi ve sonunda kendimi bu izleyeceğiniz harika arazide buldum! Uzun zaman sonra dışarıdayım! Her şey o kadar büyülüydü ve o kadar kusursuzdu ki! Sanıyorum yaptığı işi seven insanlarla çalışmanın etkileyici tarafı bu oluyor.

Ekipteki herkesin tek tek ve bir bütün olarak öyle huşu içinde çalışması, parçanın anlamına resmen yeni bir katman ekledi 🙂 Herhangi bir şeye emek vermek, tüm inişleri çıkışlarıyla yinede pozitif tarafta durmak, bir olmak, birbirine sırtını yaslayabilmek ve el ele ilerleyip paylaşabilmek harika bir şey! Bu video için çalışan ve beni yalnız bırakmayan çiçek ekibe çok ama çok teşekkür ederim!”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR