Ana SayfaHaberlerLeonardo DiCaprio’dan Martin Scorsese’nin yeni filmine övgü: “Başyapıt!”

Leonardo DiCaprio’dan Martin Scorsese’nin yeni filmine övgü: “Başyapıt!”

Yaşayan en büyük yönetmenlerden Martin Scorsese’nin merakla beklenen yeni filmi “Killers of the Flower Moon”a başrol oyuncusu Leonardo DiCaprio’dan “Başyapıt!” yorumu geldi.

2023’ün en beklenilen filmleri listelerinin tepesindeki yerini koruyan “Killers of the Flower Moon” için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Önümüzdeki mayıs ayında düzenlenecek 76. Cannes Film Festivali’nde prömiyerini gerçekleştireceğine dair kuvvetli dedikodular olan Martin Scorsese’nin yeni filmi için şimdiden övgüler gelmeye başladı. Henüz hiçbir gösterimi yapılmayan ancak prodüksiyon aşamasının tamamlandığı bilinen film için başrol oyuncusu Leonardo DiCaprio “başyapıt” dedi.

Daha önce ünlü aktörle “The Revenant” filminde de birlikte çalışmış olan filmin kostüm tasarımcısı Jacqueline West, katıldığı Doha Film Enstitüsü’ndeki masterclass’ında “Killers of the Flower Moon” ile ilgili içeriden bilgiler anlattı: “Buraya gelmeden önce Leonardo DiCaprio ile bir öğle yemeği yemiştik. Sohbet bir noktada filme geldi ve bana ‘Jackie, sanırım bir başyapıtta çalıştık’ dedi. Leo’nun bunu söylemesi bana kalırsa önemli bir şey. Çünkü bunu öylesine söylemedi ve küçük yaştan beri sektörün içinde olan biri.”

Leonardo DiCaprio - Killers of the Flower Moon
Lily Gladstone ve Leonardo DiCaprio, “Killers of the Flower Moon” filminden bir karede.

Filmin heyecan uyandıran oyuncu kadrosunda Leonardo DiCaprio’nun yanı sıra Robert De Niro, Lily Gladstone, Jesse Plemons, John LithgowJack White ve bu hafta ilk Oscar ödülünü kazanan Brendan Fraser yer alıyor. Cannes prömiyeri hakkında henüz resmi bir açıklama olmayan “Killers of the Flower Moon”un yayın platformu olarak Netflix ile anlaştığı daha önce yalanlanmıştı. 200 milyon doların üzerinde bir bütçeyle tamamlanan film bunun yerine festival ve sinema gösterimlerinin ardından Apple TV+’ta yayınlanacak.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR