Ana SayfaakustikLevent Özer'den "Dünya Serseri"ye yeni versiyon

Levent Özer’den “Dünya Serseri”ye yeni versiyon

Uzun bir aranın ardından “Dünya Serseri” şarkısıyla müzikseverlerle buluşan Levent Özer, büyük beğeni toplayan şarkının yarı akustik yarı elektronik versiyonu akustika ile yeniden gündemde.

“Sadakatsiz” dizisinde çalarak geniş kitlelere ulaşan ve büyük başarı elde eden “Dünya Serseri“ye akustik ve elektrik gitar ağırlıklı yeni bir versiyon geldi. “Akustika” özellikle daha yumuşak, organik ve akustik bir sound seven dinleyicileri mest edecek güzellikte. 

Şarkının orijinal halinde olduğu gibi yeni sound ve aranjesinde de Ali Kutlu Soytar ile birlikte çalışan Levent Özer, “Akustika” versiyonunda dinleyicileri bambaşka bir duygusal yolculuğa çıkarıyor.

Zoom Music etiketiyle müzikseverlerle buluşan şarkı müzikseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaşmış, şarkı Shazam Türkiye listesine, en çok arananlarda 3 numaradan giriş yapmıştı. “Dünya Serseri”, kısa sürede Spotify Top 50 Türkiye Viral listesine #2 numaradan girerek bir kez daha bu yılın en büyük hitlerinden biri olmaya aday olduğunu göstermiş oldu.

levent ozer

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR