Ana SayfarapLia Shine'dan yeni şarkı "Kaybettik" yayınlandı

Lia Shine’dan yeni şarkı “Kaybettik” yayınlandı

Emo rap / sad trap’in genç temsilcilerinden Lia Shine, yeni albümünden ilk single “Kaybettik”i dinleyicileriyle buluşturdu.

Genç rapçi 20 Temmuz’da Twitter hesabından yaptığı bir açıklamada “Albüm mixte. Ağustos da albümden bir single ve peşinden tüm albüm yayında. Ufak bir albüm için çok beklettim ama telafi edeceğim” diyerek yeni çalışmalarının sinyallerini vermişti.

Sivas doğumlu olan Lia Shine, Şehinşah’ın da desteğiyle kısa sürede rap dünyasının gelecek vaadeden isimleri arasına girdi.

Genç MC, Rapertuvar’a verdiği bir röportajda şunları söylemişti:

“Sözlerim kimine göre anlamlı kimine göre içleri boş ama en azından sürekli bir şeyler anlatıyor ve içinde sahte olan hiç bir şey yok. İnsanları sıkan Türk piyasasında kalıplaşmış kelimelerden uzak duruyorum. Her insan sert değildir ama her insan duygusaldır ve bu yüzden şarkılarımda kendilerinden bir hikaye bulabiliyorlar. Kaostan uzak duran birisiyim. Bana karşı antipatisi olan bir insana karşı kötü bir hamle yapmak yerine onu da kazanmak için çabalıyorum. Haliyle bunlar yükselişimde büyük rol oynuyor.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR