Ana SayfaHaberlerLiam Gallagher ile "iptal kültürü" üzerine

Liam Gallagher ile “iptal kültürü” üzerine

27 Mayıs’ta yeni albümü “C’mon You Know”u yayınlamaya hazırlanan Liam Gallagher, katıldığı bir podcast’te iptal kültürü, İngiliz futbolu ve turne hazırlıklarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Eski Oasis solisti Liam Gallagher, 27 Mayıs’ta yeni albümünü dinleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Albümden şimdiye kadar üç tekli yayınlayan Gallagher, ‘Everything’s Electric’ ve albüme adını veren ‘C’mon You Know’un ardından geçtiğimiz ay son olarak “tam bir yaz sound’u” olarak tanımladığı ‘Better Days’i yayınlamıştı.

“The 2 Johnnies” isimli podcast kanalına konuk olan Gallagher, iptal kültürüne oldukça içerlemiş olmalı ki, şu sözleri söylemiş: “Seni iptal etmeye çalışan bu insanlar kim ki? Evine gelip seni iptal ettiklerini söylemedikleri sürece işini yapmaya devam edeceksin. Sonuçta onlar herkes adına konuşmuyorlar, değil mi? Size meydan okuyorum, geri kafalılar!”

Şarkı sözü yazmakla ilgili de “Başka hiçbir şeyde iyi değilim, o yüzden bu işi yapıyorum” sözlerini söyleyen rock ‘n’ roll yıldızının konuk olduğu bölümü aşağıdan dinleyebilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR