Ana SayfaDünyadanLil Nas X: "Kim olduğumu seviyorum"

Lil Nas X: “Kim olduğumu seviyorum”

Lil Nas X, BET Ödül Töreni’ndeki görkemli sahne şovunu eleştiri yağmuruna tutanlara cevap verdi: “Kim olduğumu seviyorum ve bu değişmeyecek.” 

“Montero (Call Me By Your Name)” şarkısıyla 2021 yılına gerçek anlamda damga vuran Amerikalı rapçi Lil Nas X, BET Ödülleri’ndeki sahne performansıyla izleyenleri ikiye böldü. Performans sırasında bir dansçıyla öpüşen 22 yaşındaki Grammy ödüllü rapper, bir kısmını Michael Jackson’ın “Remember the Time” klibinin ikonik dans sahnesinine ayırdığı bir Antik Mısır konseptiyle ödül töreninde en ilgi çeken performansa imza atmıştı.

onur ayi banner

Bu performans tören sırasında alkışlandı ancak Twitter’daki bazı homofobik görüşler anlaşılan Lil Nas X’in canını sıkmaya yetti. Lil Nas X, Twitter’da kendisine yönelik yazılan bazı tweet’lere cevap verdi:

“Cinselliğime güvenmiyorum. Hala gidecek çok yolum var. Bunu asla inkar etmedim. Toplum tarafından hayatın boyunca kendinden nefret etmeye şartlanmışsan, çok fazla öğrenmeyi unutman gerekir. Bu yüzden yaptığım şeyi yapıyorum. Bu performansa zihinsel olarak hazırlanmam çok zamanımı aldı. Sahnedeyken heteroseksüel akranlarımın önünde böyle bir şey yaptığımı bile bile titriyordum. Performans sırasında bile sinirlerimi yatıştırmakta zorlanıyordum. Gösterdiğiniz sevgi için teşekkürler çocuklar. Kim olduğumu seviyorum.”

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR