Ana SayfaHaberlerLil Zey ABD’li rapçi Strick ile bir arada: ‘ÇEK’

Lil Zey ABD’li rapçi Strick ile bir arada: ‘ÇEK’

Türkçe rap müziğin son yıllardaki en başarılı isimlerinden Lil Zey Amerikalı rap müzisyeni Strick ile birlikte yeni bir düet gerçekleştirdi. ‘ÇEK’ adını taşıyan tekli bir müzik videosuyla birlikte yayınlandı.

Son yıllarda yaptığı her yeni işle gündeme gelen ve Türkçe rap sahnesinin en başarılı isimleri arasında yerini alan Lil Zey’den şimdi de uluslarası bir iş birliği geldi. Yeni nesil Amerikalı rap müzik sanatçıları arasında dikkat çeken isimlerden Strick ile gerçekleştirdiği düet çalışması sonucu ortaya çıkan yeni tekli ‘ÇEK’ müzikseverlerle buluştu.

İkilinin dillerinde icra ettikleri iki ayrı rap kısmı barındıran şarkı katmanlı prodüksiyonuyla ilgi çekiyor. Lil Zey’in kendi tarzından alışık olduğumuz sözleri, Strick’in ait olduğu YoungStonerLife grubunun kültürüyle bir araya geliyor. Atlantic Records Germany etiketi ve Warner Music Turkey desteğiyle yayınlanan şarkıya bir de ilgi çekici bir video yayınlandı. Animasyon tekniğiyle çekilen müzik videosunda bir korsan gemisinin etrafında süzülürken Lil Zey ve Strick’i görmek de mümkün.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR