Ana SayfarapLil Zey ve Rosalie.'den "80 Kere"

Lil Zey ve Rosalie.’den “80 Kere”

Türkçe rap kulvarının son dönemdeki en dikkat çeken isimlerinden biri olan Lil Zey, “80 Kere” için güçlerini Rosalie. ile birleştirdi.

Benzersiz tarzıyla hip hop müzik sahnesindeki yerini her geçen gün sağlamlaştırarak adından sıkça söz ettiren başarılı müzisyen Lil Zey, Def Jam Polonya’nın başarılı yıldızı Rosalie. ile birlikte kaydettiği “80 Kere”yi Universal Music Türkiye Etiketiyle yayımladı.

Geçtiğimiz aylarda yayımladığı albümü Kara Tiyatro ile dinleyicilerin beğenisini toplayan Lil Zey uzun süre listelerin üst sıralarında yer almıştı. İki muhteşem sanatçının bir araya geldiği düette prodüktörlük rolünü Murat Tekin ve Borat Berkin Laleli üstlenirken parçanın müzik videosu için Melih Kun yönetmen koltuğuna geçti.

Lil Zey bu şarkıyla ilgili temmuz ayında katıldığı bir programda “Bir sonraki şarkımız tarzımızın epey dışında olacak. Daha önce hiç afro yapmamıştık. Yeni şarkının ismi de ’80 Kere’. Redkeys’teki arkadaşlarımla çok güzel işler yaptık ve devam edeceğiz” demişti. Hatta Zey, Bixi Blake’le de bir şarkısının yolda olduğunu belirtmişti.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR