Ana SayfaHaberlerLil Zey’in merakla beklenen yeni şarkısı “1 gr eksik” yayında

Lil Zey’in merakla beklenen yeni şarkısı “1 gr eksik” yayında

Türkçe rap sahnesindeki yerini her yeni çıkışıyla daha da sağlamlaştıran Lil Zey’in yeni şarkısı “1 gr eksik” Universal Music Türkiye etiketiyle dijital platformlarda yayında.

“Birine karşı duyduğumuz güven, aynı zamanda içinde ihanetin tohumlarını barındırır” diyen genç sanatçı, güven, dostluk ve ihanet temalarını başarılı bir şekilde işleyen yeni şarkısı hakkında şunları söyledi: “Çünkü ihanet insanın doğasında saklıdır. İnanıyorum ki, yüksek rütbeli bir ruh için kötülüğe kötülükle karşılık vermek yoktur. O yüzden güvenimi kırarak beni hayal kırıklığına uğratmasına rağmen sessiz kalmayı seçtiğim tüm dost bildiklerime, bir o kadar da sesli ithafımdır, 1 gr eksik.”

Lil Zey, ayrıca şarkıyla ilgili şunları da ekledi:

“Yeri bende apayrı olan bu şarkım, aynı zamanda albümümden önce yayınlayacağım son tekli ve Zor’un da bir nevi devamı niteliğinde. Otantik gitarları 1960 Original Vintage Fender ile kaydedilen, plak duyumu hassaslığında editlenen bu klasik sayılabilecek bestenin mimarları Eeibeats Muertebeatz, sözleri üstünde birlikte çalıştığımız ve gelecek albümümde de büyük emeği olan Simulasyon, miksiyle şarkıyı olabilecek en güzel haliyle ortaya çıkaran miks enginarımız Can Paşa… ”

Gözün hep ölümümde
Karşımda hep (Gözün hep ölümümde)
Aynı yüzler (Gözün hep ölümümde)
Gözlerinde (Gözün hep ölümümde)
Aynı sinsilikler (Gözün hep ölümümde)
Ruhuma denk
Olamaz hiç
Tartıyom hep
1 gram eksik

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR