Ana SayfarapLil Zey'in söz yazarı GRKM'den solo single geliyor

Lil Zey’in söz yazarı GRKM’den solo single geliyor

RedKeys Music ekibinin en yetenekli söz yazarı ve bestecilerinden Simülasyon, GRKM adıyla solo kariyerinin ilk şarkısı “Görmezden Gelsek”i 25 Haziran’da yayınlayacak.

Başarılı besteci ve söz yazarı, GRKM karakteriyle yaptığı ilk solo single şarkısı “Görmezden Gelsek”te yine kendi (Simülasyon) bestesini seslendiriyor.

İlk olarak 2019’da yayınlanan synth-wave/synth-pop kısaçaları Kurmaca‘da Simülasyon adıyla kendini gösteren başarılı besteci, Metth’in METFLIX albümünün deluxe versiyonun yapımında üstlendiği yapımcı görevi ve yaptığı dokunuşları ile dikkat çekmiş ve GRKM karakterine ilk defa orada hayat vermişti.

Son olarak RedKeyGang la Familia 2’de yer alan ve Lil Zey ile ortak yaptıkları “Meditasyon” parçası ile beğeni toplayan sanatçının ismini, Lil Zey’in son dönemde beğeni toplayan şarkılarındaki kredilerde de görmek mümkün.

GRKM yeni single’ı “Görmezden Gelsek”i bir kaç cümleyle şu şekilde ifade ediyor:

“Olumsuz şeyler her zaman insanın gözüne daha çok batar. Hatalar, yanlış kararlar ve ardından gelen çöküş. Bir çoğu görmezden gelinmesi gereken ufak tefek sorunlardır fakat bu hislerden kurtulup temiz bir sayfa açmak her insan için o kadar kolay olmayabilir.”

 

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR