Ana SayfapopLila'nın yeni single'ı "Nerdeydin" 15 Ekim'de geliyor

Lila’nın yeni single’ı “Nerdeydin” 15 Ekim’de geliyor

Yerli alternatif pop sahnesinin yetenekli isimlerinden Lila, sadakatsiz bir aşk öyküsünü anlattığı “Nerdeydin” single’ını 15 Ekim’de Garaj Müzik etiketiyle yayınlayacak.

Söz ve müziği Lila’ya ait şarkının düzenlemesinde, Ozan İnam, Ozan Yılmaz ve yine Lila’nın imzası var. Gitarda ise Barış Ertunç’un eşlik ettiği şarkının klibi, Ozan İnam ve Akif Akbayır yönetmenliğinde çekildi.

LILA BANNER kopyasi

LİLA KİMDİR? 

Lila, Antalya Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Klasik Gitar Bölümü ve ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Ana Bilim Dalı Şan bölümünden mezun oldu. Üniversite hayatı boyunca İzmir’de çeşitli gruplarla sahne aldı. 2006 yılında ülkemizin bilinen Rock gruplarından Pin up’a dahil oldu. 2010 yılında Pin up ile “Üretim Hatası” isimli bir single çıkardı. Ozan Çolakoğlu prodüktörlüğünde yapılan şarkı ülke çapında büyük ilgi gördü. 2012 Yılında söz ve müziği kendisine ait olan “Nasıl” isimli bir single çıkardı. Ardından diğer projesi Telepotik ile Trip-hop / Electronica sound’unda yaptığı bestelerle İstanbul’da gerçekleşen Midtown Festivali’nde Portishead’in ön grubu olarak sahne aldı. Lila; 2013-2017 yılları arasında özel bir okulda müzik öğretmenliği ve koro şefliği yaptı. 5 yıl boyunca çocuklarla müzik üzerinden özel bir bağ kuran Lila, bir yandan kendi konserlerine ve üretmeye devam ederken, ülkemizin önemli sanatçılarından, Gökhan Kırdar ve Vega’ya konserlerinde vokalist olarak eşlik etti. 2019 yılında Garaj Müzik etiketiyle; söz ve müziği kendisine, düzenlemeleri Ozan Yılmaz’a ait olan “Insta Aşk” ve “Kalp” isimli şarkılarını yayımladı. Lila; 3 şarkıdan oluşan, söz ve müziği kendisine ait olan Renklerin içinden isimli ilk EP sini 2020 Mart ayında yayınladı.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR