Ana SayfaHaberlerLily Allen artık bir TV yıldızı: Yeni dizi “Dreamland”

Lily Allen artık bir TV yıldızı: Yeni dizi “Dreamland”

Pop müziğin en yaratıcı yazar ve şarkıcılarından Lily Allen oyunculuğa soyundu. Allen’ın ilk büyük oyunculuk deneyimi olacak yeni komedi dizisi “Dreamland” Sky’ın çevrimiçi platformu üzerinden yayınlandı.

Güneşin tepede parladığı bir İngiliz sahil kasabası olan Margate’te geçen “Dreamland” bir araya gelen dört kızkardeş üzerinden bir aile komedisi vadediyor. Ailenin her kuşağından kadınların arasındaki ilişkiden bir kara-komedi çıkaran dizinin başrolünde Lily Allen’ı izliyoruz. İlk ciddi oyunculuk deneyiminde nasıl bir performans sergilediği merak konusu olan ünlü müzisyen, kendi tarzına uygun bir projenin içinde yer almış gibi görünüyor.

Başrolde Allen’a “Doctor Who” ve “Matrix Resurrections”dan tanıdığımız yetenekli oyuncu Freema Agyeman’in eşlik ettiği “Dreamland”in yaratıcı kadrosundaysa daha önce “Motherland” ve “This Way Up” dizilerini yapan ekip yer alıyor. Şimdilik Sky Atlantic platformu üzerinden yayınlanan dizinin Türkiye’de kim tarafından yayınlanacağına dair bir bilgi henüz bulunmuyor. İlk tepkilerin olumlu yönde olması da merakımızı şimdiden yükseltiyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR