Ana SayfaHaberlerLin Pesto'dan yeni klip: "Kolay Değil"

Lin Pesto’dan yeni klip: “Kolay Değil”

Bir süre YouTube’da şarkılara getirdiği farkı bakış açılarıyla coverlar yapan, gördüğü ilgiden sonra ilk EP’si “SON”u 2019 yılında yayınlayan Lin Pesto’dan “Kolay Değil” şarkısına üç boyutlu bir klip geldi.

Üç boyutlu animasyon olarak Stacie Ant tarafından çekilen klip, Pesto’nun daha önceki klibi “Bu Partide Yalnızsın”ın devamı niteliğinde. Klibin girişinde parti mekanında aynı şarkının çalması ve hikayelerin birbirine bağlanması, dinleyicilerin dikkatinden kaçmadı. “Bu Partide Yalnızsın” klibi de 360 derece bir video olmuştu.

Linda Pesto, 2017 yılında, popüler Türkçe şarkılara yaptığı synth pop tarzında coverları “Lin Pesto” adı altında Youtube’da paylaşmaya başladı. Coverların yanı sıra; “Bir Düşün”, “Yazlık” ve “Olsun İstemezdim” adlı kendi parçalarını da yayınladı.

Pesto’nun “SON” adını verdiği, prodüktörlüğünü ve düzenlemesini Taner Yücel’in üstlendiği, içinde “Bu Partide Yalnızsın”, “Olsun İstemezdim” ve “Maazallah (YGA)” yorumunun da bulunduğu ilk kısaçalar Tamar Records etiketi ile dijital platformlarda yayınlandı.

Lin Pesto, Ankara’da doğdu. Hayatı boyunca Ankara’da yaşadı. Kayıt teknolojileri ve pop müziğe olan ilgisi sayesinde YouTube’da paylaştığı coverları ve kendi şarkılarını kaydetmeye başladı. Hala müzik yapmaya ve hayal kurmaya Ankara’dan devam ediyor.

Lin Pesto’nun gerçek kimliği ve yüzü ise sır olmaya devam ediyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR