Ana SayfaHaberlerLiv Tyler Marvel evrenine dönüyor!

Liv Tyler Marvel evrenine dönüyor!

Ünlü oyuncu Liv Tyler, gelecek sene vizyona girmesi planlanan, Marvel sinematik evrenindeki dördüncü Captain America filmi “Captain America: New World Order”da daha önce “The Incredible Hulk” filminde canlandırdığı Betty Ross rolüne geri dönecek.

Marvel sinematik evreninin “Iron Man”in hemen ardından çıkan 2008 yapımı ikinci sinema filmi “The Incredible Hulk”ta Liv Tyler’ı biyolog Betty Ross rolünde izlemiştik. Filmin yayınlanmasının üzerinden geçen 16 yıllık aradan sonra şimdi Tyler bir kez daha aynı rolüyle Marvel evrenine dönüyor. 3 Mayıs 2024’te vizyona çıkması düşünülen “Captain America: New World Order”da sevdiğimiz oyuncuyu bir kez daha Betty Rose olarak göreceğimiz açıklandı.

“The Incredible Hulk”ta Betty Rose karakterinin babası olan ve geçtiğimiz sene kaybettiğimiz William Hurt tarafından canlandırılan General Thaddeus “Thunderbolt” Ross karakteriniyse bu yeni filmde Harrison Ford canlandıracak. 2016 yılında “Captain America: Civil War” filmiyle Chris Evans, Steve Rogers olarak canlandırdığı Captain America rolüne veda etmişti. Yerine göreve geçen Falcon karakteriyle tanıdığımız Anthony Mackie’nin başrolünde yer alacağı ilk Captain America filmi olma özelliği de taşıyan “Captain America: New World Order” için heyecanlı bekleyiş sürüyor.

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL DOSYALAR